Brave Kids – edycja Trójmiasto


W tym roku gdańska edycja Brave Kids odbędzie się w formie półkolonii artystycznych. Efekty pracy naszych podopiecznych będzie można podziwiać 17 lipca w Centrum św. Jana w Gdańsku.

W najbliższe wakacje po raz drugi wraz z Nadbałtyckim Centrum Kultury Stowarzyszenie Educational Cha(lle)nge organizować będzie niezwykły projekt. Brave Kids to przedsięwzięcie edukacyjno-artystyczne, podczas którego spotykają się dziecięce grupy artystyczne z całego świata. Różnią się doświadczeniami życiowymi, talentami artystycznymi, religiami i tradycjami. Łączą je za to chęć wspólnego tworzenia, otwartość na drugiego człowieka i niebywała umiejętność przełamywania barier i ograniczeń świata dorosłych.

Ze względu na pandemię dostosowujemy się do nowej rzeczywistości. Dlatego w tym roku zrealizujemy nasz projekt w formie półkolonii, które odbędą się w terminie 6-17 lipca (wstępnie w godz. 9.00-17.00). Na zakończenie, 17 lipca, odbędzie się pokaz taneczno-muzyczny przygotowany przez naszych podopiecznych.

Przez 2 tygodnie uczestnicy gdańskiego projektu – dzieci z Ukrainy, Białorusi i Polski – pracują z 3 niezwykłymi instruktorami artystycznymi po to, aby wspólnie przygotować spektakl, który odbędzie się w Centrum św. Jana. Dzieciaki udowodnią, że w ciągu 10 dni, dzieląc się swoim doświadczeniem i umiejętnościami, potrafią przygotować pokaz będący barwnym kolażem kultur i tradycji, a zarazem symbolem pokoju i przyjaźni.

Uwaga! W trakcie spektaklu zostanie użyte światło stroboskopowe.

Obowiązują zapisy online. Udział w wydarzeniu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu. Uczestnicy zobowiązani są podpisać oświadczenie o stanie zdrowia (poniżej).

Miejsce: Centrum św. Jana

Godzina: 18:00

wstęp wolny


Skip to content