Koncert na rzecz uchodźców pt. „Jednego serca”


Jednego serca” to wyjątkowe wydarzenie artystyczne w reżyserii Joanny Satanowskiej, które ma na celu przybliżenie kwestii uchodźstwa.

Składające się na program koncertu utwory pochodzące z repertuaru autorów takich jak Agnieszka Osiecka, Jaromir Nohavica, Jacek Kaczmarski i Włodzimierz Wysocki zaśpiewają popularni artyści, wśród których znajdą się Margaret, Kacper Kuszewski, Karolina Czarnecka, Wojciech Brzeziński, czy zespół Ikenga Drummers. Koncert poprowadzi Anatoliy Zymnin – redaktor Polskiego Radia dla Zagranicy.

W ramach wydarzenia odbędzie się multimedialna wystawa zdjęć z Syrii laureata Grand Press Photo, Macieja Moskwy i projekcja dokumentacji performance'u „Z wody” Aurory Lubos.

Początek koncertu: 18:00
Bilety w cenie 15 zł można nabyć: w siedzibie PWN w Ratuszu Staromiejskim, w Zatoce Sztuki w Sopocie, na stronie Biletomat.pl oraz przed koncertem.

Pieniądze, jakie Fundacja pozyska z sprzedaży biletów, przekazane zostaną Polskiej Akcji Humanitarnej na pomoc humanitarną w Syrii.

Przed koncertem będziemy zbierać pomoc dla uchodźców oraz osób znajdujących się w procedurze azylowej, tj: pieluchy jednorazowe dla noworodków oraz środki czystości dla osób dorosłych (np. proszki do prania, środki do czyszczenia łazienek, kuchni itd.)


Skip to content